11.06. Púchov, 9.ročník Memoriál Pavla Letka /SVV1, IPO1/ so zadaním skúšky
J.Mikula, Dolné Kočkovce, 0903 841754
25.06. Nitra, Branný viacboj kynológov, 2.kolo Majstrovstiev Nitranského kraja
v BVK, Martin Tóth, 951 01 Malý Lapáš 1
16.07. Drienov, Memoriál Jozefa Pavúra, /SVV1/, M.Lendel, Kvetná 1, 082 04 Drienov
13.-14.08. Handlová, Špeciálny kynologický pretek Handlovskej doliny,
dvojdňový obranársky pretek,
Ing. R.Dobiš, Morovnianska cesta18/15, 972 51 Handlová
20.08. Kolačno, 14. ročník o Pohár obce Kolačno /ZM, SVV, IPO/
Miloš Hudok, 958 41 Kolačno 243, 0907331761
27.08. Prešov, Banícky kahanec 23.ročník, so zadaním skúšky,
Jaroslav Bielek, Lidická 11, Prešov, 0915935061
27.08. Alekšince, pretek k 20.výročiu založenia MKK, podľa SVV1
so zadaním skúšky, Róbert Faltus, 951 22 Alekšince 46, 0903 811737
03.09. Nitrica, 8.ročník preteku o Putovný pohár KK Nitrica /SVV, IPO/,
4.kolo Trend cupu so zadaním skúšky
Juraj Fodora, 958 54 Hradište370, 0907611055
03.09. Bojnice, Obranársky pretek M.Valachoviča-9.ročník,
Igor Letavay, Cintorínska 104/65, 972 01 Bojnice
10.09. Čakajovce, pretek so zadaním skúšky,
P. Marčiš, Šulákova 33, 949 01 Nitra, 0905548058
16.-17.09. Mladosť Mestečko, Veľká cena Slovenska IPO1 a Majstrovstvá Slovenska
málopočetných a netradičných plemen IPO1
Bc.Ivan Suchánek, Komenského 1651/88, 020 01 Púchov, 0905233443
17.09. Zbehy, Národný pohár 2011 /SVV1, SVV2, SVV3/ so zadaním skúšky
Stanislav Žákovič, 951 42 Zbehy 511
17.09. T.Breznica, /ZM, SVV/ pretek so zadaním skúšky
Jozef Juhás, 966 52 Tekovská Breznica 645
24.-25.09. Šalková, Šalkovský pretek podľa 500 bodov
Ivan Plavec, Hronská 55, 974 06 Šalková
24.09. Imeľ, pretek o Pohár MKK Imeľ podľa IPO so zadaním skúšky
Vojtech Hübsch, Hradná 821/10, 946 52 Imeľ, 0908 415920
24.09. Košice, Detský kynologický deň, Mgr. M. Schwarczová
09.10. Piešťany-Bodona, pretek podľa SVV,
Bc. Milan Komadel, Jánošíková 66, 921 01 Piešťany, 0903868974
01.10. Prašice, pretek Prašických kynológov /ZM, SVV1, SVV2/ so zadaním
skúšky, 20.ročník, Peter Detko, 1.Mája 167, 956 22 Prašice
01.10. Poltár – O Putovný pohár podľa SVV1 bez stôp,
Peter Rešutík, Horná 156, 980 52 Hrachovo
15.10. Nitra, Memoriál B. Šaligu-21.ročník, / SVV, IPO/, so zadaním
skúšky, Mgr. Maroš Svitač, Hanulova 4, 949 01 Nitra
22.10. Pobedím, 5.kolo Trend cupu/IPO, SVV/, so zadaním skúšky,
Jozef Bílik, 916 23 Pobedím 323
22.-23.10. Nitra, O Pohár firmy z Polytanu SK /SVV1, IPO1, IPO3/,
M SR belgických ovčiakov, so zadaním skúšky,
Martin Tóth 951 01 Malý Lapáš 1
22.–23.10. Košice – Pretek o Pohár rektora UVL podľa SVV1, SVV3, IPO1, IPO3,
so zadaním skúšky, Ing. Ostrolúcka Valéria, Podhradová 13, 040 01 Košice,
0905923031
29.10. Lazany, Laziansky obranár, Z.Martináková, M.Rázusa 6/2, 971 01 Prievidza
29.-30.10. Košice, Memoriál P.Špácaya /SVV1, IPO1/ so zadaním skúšky
Lucia Prokopová, Sputniková 7, 042 12 Košice
12.11. Lučenec Pretek Rúr-Gas, Peter Dóža, Sadová 26, 984 01 Lučenec
03.12. Lučenec – Pretek o Pohár mesta Lučenec, obranársky pretek,
Mgr. Jaroslav Sitarčík, Rúbanisko III/12, 984 03 Lučenec
10.12. Trenčín, Vianočný pretek kynológov
/SVV, IPO, + poslušnost iba pre členov klubu/