Ak chceš lásku za peniaze, kúp si psa.

KK PO&VA Šamorín

Kynologický klub Po & Va v Šamoríne vznikol vďaka iniciatíve jej zakladateľov Pongrácza a Vargu v októbri roku 2001. Za krátky čas existencie sa vďaka aktivity členov a podpory viacerých priaznivcov kynológie rozvinul v životaschopnú súčasť spoločenského života mesta Šamorín. V súčasnosti má 35 členov so pasmi rôznych plemien. Potešujúce je, že v klube aktívne pracuje aj 7 deti do 17 rokov. Za účinnej pomoci MsÚ Šamorín členovia klubu si na ploche 115 x 68 m vybudovali vlastný výcvikový areál, ktorý neustále zveľaďujú. Klub je usporiadateľom viacerých výstav SÚCHNO. Ich počet ako aj počet účastníkov z roka na rok narastá. Výstavy sa do povedomia účastníkov zapísali, akoorganizačne vynikajúce zvládnuté akcie, s mimoriadne priateľskou atmosférou a nadšene pracujúcom zbore organizátorov.  

KONTAKT

Kynologický klub PO&VA Šamorín

Hviezdna 5

931 01 Šamorín

 

E-Mail: pova@centrum.sk

Predseda klubu: Štefan Pongrácz

0903/ 864 849

 

KEDY CVIČÍME:

cvičíme každú sobotu od 15:00 a nedelu o 9:00, individuálne hodiny je možné dohodnúť osobne alebo telefonicky s výcvikármi kynologického klubu.

 

www.kkpo-va.wbl.sk

KK PO&VA ŠAMORÍN

Dátum 31.10.2015
Vložil Dušan Rajninec
Titulok Chcem základný výcvik pre môjho psa.

Bolo by to možné vo vašom klube . Bývam v Hornom Bare . Dochádzanie na výcvik by nebol problém . Som úplný laik. Prosím o kontakt .
dusanrajninec@centrum.sk

 

© 2011 Všetky práva vyhradené.

Tvorba web stránok zdarmaWebnode