Ak chceš lásku za peniaze, kúp si psa.

KK BARVÍNEK JABLONICA

Sme občianske združenie ľudí , ktorí vo voľnom, čase zaoberajú výcvikom psov. Špecializujeme sa na stredne veľké a veľké plemená psov. Neodmietame ani malé psíky, pokiaľ sú sociálne a vnímavé.

 

KONTAKT

Kynologický klub Barvínek Jablonica
906 32 Jablonica

 

Predseda klubu:  Mgr. Anna Hamerlíková

 

KEDY CVIČÍME:

Výcvik prebieha každú nedeľu doobeda po celý rok a v stredu približne od 17 hodiny (asi od mája do septembra). Inak je cvičisko prístupné komukoľvek v ktoromkoľvek čase. Odradzujúca by mohla byť reťaz na bráne, avšak netreba sa dať, na konci je hák ktorým sa dá brána zaistiť, aby neutiekol neposlušný psík.

 

KDE NÁS NÁJDETE:

- ak prichádzate zo Senice , tak vojdete do Jablonice dolu strmým kopcom, prejdete cez most ponad rieku Myjavu a na pravo uvidíte cvičisko.

- ak prichádzate z Brezovej pod Bradlom, Trstína alebo Cerovej , pôjdete smerom do Senice okolo kostola cez zákrutu. Na ľavej strane je autobazár a Naše cvičisko.

 

www.kk-barvinek.wbl.sk

KK BARVINEK JABLONICA

Dátum 10.01.2015
Vložil Jana Antalova
Titulok vycvik psa

dobry den, mame chalupu v brezovej pod bradlom a na vianoce sme si adoptovali psikov z utulku. Chcela som sa opytat, ci je mozne navstevovat vas cvicak, kedy sa kona vycvik /nasla som info, ze v nedelu od 9:00-11:00, len neviem, ci je ta info aktualna/ a kolko sa plati. Chodime na chalupu kazdy vikend, takze by mi to aj vyhovovalo, ze je cvicak takto v okoli :) Mame 8 mesacnu slecnu - nieco krizene s ridgebackom a este 4 mesacneho krpca jazvecika :) dakujem za odpoved a zelam pekny den. Jana

 

© 2011 Všetky práva vyhradené.

Tvorba web stránok zdarmaWebnode